iOS 11 — Великий крок для iPhone, Гігантський стрибок для iPad.

Любі друзі! Реліз загальнодоступної версії iOS 11 призначений на 19 вересня. Напередодні цієї чудової події пропонуємо кілька порад з підготовки Ваших пристроїв до майбутнього глобального оновлення.

1. Переконайтеся що Ваш пристрій сумісний з iOS 11

iPhone

iPad

iPod touch


2. Підготуйте iOS-пристрій

Насамперед переконайтеся, що ваш пристрій готовий до серйозного оновлення. Перевірте, чи є в iCloud або iTunes резервна копія ваших даних. У разі системного збою ви зможете повернутися до старих налаштувань.

3. Оновіть додатки
Загляньте в App Store і оновіть свої додатки до останньої версії. Ця нескладна дія допоможе вам уникнути потенційних проблем і конфліктів при установці.

4. «Почистіть» пристрій
В першу чергу є сенс відмовитися від додатків які не використовуються. Дана міра не є обов’язковою, однак ніколи не завадить позбутися непотрібних програм перед установкою великого апдейта. При видаленні софта ви нічого не втрачаєте — відновити будь-яку гру або додаток можна з App Store. Взагалі підготовка до оновлення — відмінна можливість зайнятися прибиранням на своєму пристрої.

5. Згадайте пароль Apple ID
Наступна порада, можливо, здасться не дуже розумною, але є вкрай корисною. Переконайтеся, що ви пам’ятаєте пароль, а також логін від вашого Apple ID. Без цього ви не зможете користуватися пристроєм після оновлення.

6. Оновлення iTunes
Оновіть свій iTunes до останньої версії. Для того щоб синхронізувати дані з iPhone і iPad на iOS 11, знадобиться новітня версія мультимедійного програвача.

7. Створіть резервну копію даних
Багато хто використовує iPhone і навіть iPad як основний гаджет для зйомки фото і відео. І навряд чи хтось хоче втратити важливі моменти свого життя, зафіксовані на цифрових зображеннях, невдало оновивши прошивку. Щоб надійно зберегти фотографії або відео, рекомендуємо зробити резервну копію. Зробити це можна і через iTunes, і через iCloud. Це збільшить ваші шанси на успішне відновлення інформації в разі втрати.
iTunes: підключіть мобільний пристрій до комп’ютера, запустіть iTunes, виберіть його у верхній панелі і натисніть «Створити резервну копію.»
iCloud: на своєму i-гаджеті зайдіть в меню Налаштування -> iCloud -> Сховище та копії -> Створити копію.

Якщо Ви користуєтеся Viber або WhatsApp створіть резервні копії своїх чатів, скориставшись функціями копіювання всередині самих додатків.

8.Зарядіть пристрій
Якщо вам не до вподоби думка про оновлення за допомогою iTunes, переконайтеся, що iOS-пристрій заряджено хоча б до 50%. Це необхідно для установки системи, ОС відмовиться оновлюватися при низькому рівні заряду.
З нашого досвіду рекомендуємо — оновлюючи систему, підключіть Ваш пристрій до зовнішнього джерела живлення.

9.Перевірте обсяг доступної пам’яті

Файл iOS 11 «важить» близько 2 ГБ, при цьому на пристрої необхідно мати мінімум 2,5 ГБ вільної пам’яті для установки ОС. Це не означає, що система займає більше простору — додатковий простір необхідний для розпакування файлів і виконання процесу оновлення. Дізнатися обсяг доступної пам’яті на iPhone і iPad можна в меню Основні -> Інформація про пристрій.

Багатьох хвилює питання: «А чи варто оновлюватися?»
У відповідь дозволимо собі процитувати інформацію з сайту Apple:

«OS 11 задає новий стандарт самої передової мобільної операційної системи в світі. З нею iPhone стає ще краще, ніж раніше. iPad перевершує самого себе. І для обох пристроїв iOS 11 відкриває приголомшливі нові можливості у використанні доповненої реальності в іграх і додатках. Це найшвидші, продумані і зручні iPhone і iPad в історії — завдяки iOS 11.»

На нашу думку — відповідь вичерпна!

15 сентября 2017
Eugen Storozhuk

Будем очень рады вашему комментарию!

Что вы хотели сказать?